PIERWSZY ŚNIEG - FILM


Dzień dobry 
Good morning! 
God Morgen ! 
Guten Morgen!

___________________________________________________________________________________________________________
PIERWSZY ŚNIEG

Cóż to takiego? Książka. Dobrze, a czyja? Jo Nesbø.
             
 2007 rok, 
7-ma część, 
428 stron, 
38 rozdziałów, 
5 części..

1 detektyw

___________________________________________________________________________________________________________            Uwaga! Wszystkim fanom Jo Nesbø ustanawiamy 13 października 2017r. jako dzień wolny od pracy, szkoły, studiów! Zaskoczeni? Niewątpliwie. A co jeśli dodatkowo powiemy wam, że  PIERWSZY ŚNIEG  ukaże się niebawem w kinach na ogromnych ekranach? Zmieniajmy grafik, nie możemy przecież opuścić takiej niespodzianki, prawda?


13 października 2017r. - szykujcie wolne na premierę!Kilka faktów:

REŻYSER
Tomas Alfredson


To ten człowiek podjął się wyzwania! To on jako reżyser ucieleśni nasze dotychczasowe wyobrażenia o Harry'm. Oczywiście, nie on jeden pracuje nad powstaniem filmu, ale niewątpliwie odgrywa jedną z najważniejszych ról.


Tomas Alfredson znany jest z filmów 
takich jak " Szpieg " oraz " Pozwól mi wejść ". 
Więcej o filmach pod tymi linkami → Szpieg / Pozwól mi wejśćHARRY HOLE
 Michael Fassbender Co sądzicie o wyborze aktora? Jak myślicie, sprosta oczekiwaniom czytelników? M. Fassbender - trzeba przyznać, że nie brak mu talentu, co udowodnił w niejednym filmie.  On musi być dobry! Nie bez powodu zagrał główne role między innymi w "Makbet", "Steve Jobs" , "Prometeusz" oraz "Wstyd".

          Koniecznie dajcie nam znać co sądzicie o wyborze głównego aktora. Chciałybyśmy wiedzieć w jakim stopniu wpasowuje się w wasz obraz Harry'ego i czy go przypomina. Twarz, włosy, sylwetka, a może głos? Dostrzegacie w nim Harry'ego? *Kliknij, aby posłuchać głosu M. Fassbender'a*

Piszcie w komentarzach bądź w e-mailu. Wasze opinie są dla nas bardzo cenne!  PLAN FILMOWY
 Oslo, Bergen i Rjukan


Głownie w tych 3 miejscach planowane są sceny z filmu. Co więcej, już w połowie stycznia zaczęli kręcić! Nic tylko czekać na końcowy efekt.


OSLO


OSLO - U SCHROEDER'AOSLO - MIESZKANIE HARRY'EGO


BERGEN

BERGEN


BERGENRJUKAN


RJUKANRJUKAN


           Teraz głos należy do was. Myślicie, że produkcja odniesie tak samo wielki sukces jak książka? Będą dalsze części? Piszcie maile, komentujcie posty, lajkujcie naszą stronę na facebook'u, udostępniajcie. Jedeno kliknięcie, a pomoże dojść do większego grona fanów! Widzimy się w kinie 13 października 2017r.

Pozdrawiamy 


D&S